Slider

Prešovský pivný festival

30. júl – 23. august 2020 | 4 SPORT Areál

 

Pivný festival 2019

Prázdniny sa skončili a za nami je aj 9. ročník Pivného festivalu, ktorý k letu v Prešove neodmysliteľne patrí. Počas 18 festivalových dní od 18. júla do 4. augusta si návštevníci festivalu mohli vychutnať vyše 100 druhov piva, vrátane viacerých špeciálov, alko aj nealko ciderov a radlerov z domácej produkcie, Čiech a Moravy, ale aj Nemecka, Belgicka či Anglicka. Veľmi dobrej odozve sa tešila tohtoročná novinka – používanie vratných pohárov, ku ktorému nás priviedol z roka na rok sa zvyšujúci objem plastového odpadu a vedomie, že už dve použitia vratného pohára sú ekologickejšie ako jednorazové plastové poháre.
Galéria

10. ročník Pivného festivalu sa uskutoční v Prešove,
4 SPORT Areál od 30. júla do 23. augusta 2020

Sme veľmi radi, že aj napriek nepriaznivej situácii v súvislosti s opatreniami kvôli COVID 19, ktorá ovplyvňuje dianie v celom svete, môžeme aj tento rok otvoriť brány Pivného festivalu vo štvrtok 30. júla. Vzhľadom na obmedzenia týkajúce sa max. počtu návštevníkov festivalu, predĺžili sme jeho trvanie na 25 dní, takže posledné pivo načapujeme v nedeľu 23. augusta.

Ďakujeme všetkým výrobcom a distribútorom piva, ktorí aj v neľahkej situácii prijali naše pozvanie a pomohli nám tak ponúknuť počas festivalu návštevníkom takmer 100 druhov piva , vrátane viacerých špeciálov, alko aj nealko siderov a  radlerov z domácej produkcie, Čiech a Moravy, ale aj Nemecka či Anglicka. Okrem známych značiek, ktoré u nás každoročne ochutnáte, tento rok pribudli malé remeselné pivovary zo Slovenska – Ikkona, Martins, ale aj z Čiech – Břeclav či Krakonoš a po viacerých rokoch sa k nám vrátil Staropramen so svojim sortimentom.

NOVINKOU tohtoročného festivalu je pivo KOŇAR, ktoré pre Vás dal navariť organizátor festivalu a ktoré budete môcť ochutnať v troch verziách Koňar svetlý 10°, Koňar ležiak svetlý 12° a špeciál  Koňar Porter Jahoda 14°.

Celý festival bude práve kvôli vyššie uvedeným opatreniam a obmedzenému počtu návštevníkov tento rok sústredený v jednom veľkoplošnom stane v centre areálu, kde bude počas víkendov prebiehať aj zredukovaný  kultúrny program.

Pre malých návštevníkov, ale aj „večné deti“  máme pripravené kolotoče a množstvo atrakcií.

V rámci festivalovej gastronómie  si návštevníci budú môcť vybrať z pestrého sortimentu pivných špecialít, ktoré budeme ponúkať na výdajnom  mieste v rámci veľkoplošného stanu  na hlavnej spevnenej ploche.

Príjemné posedenie poskytne návštevníkom festivalu aj terasa „Pivárne pri trati“ s kapacitou 120 miest, s bohatou ponukou grilovaných špecialít a pív, za ktoré bude možné platiť eurami.

PROGRAM Pivného festivalu bude prebiehať počas víkendov v čase od 19.30 do 22.00 hod:

Piatok 31. júl: GalaxisŽbirka Revival

Sobota 1. august: Petra Bači Band

Nedeľa 2. august: Ľudová hudba Pridaň

Piatok 7. august: ElevenHill

Sobota 8. august: Olympic Revival u baby

Nedeľa 9. august: kapela Basawell

Piatok 14. august: Latino DJ Jose Garcia

Sobota 15. august: kapela Edith

Nedeľa 16. august: kapela NovHal

Utorok 18. august: Pivný Pub Quiz              Prihláste svoj tím na   https://www.facebook.com/events/221380239136660

Štvrtok 20. august: večerné kino – Rocketman

Piatok 21. august: Disco Party

Sobota 22. august: country kapela The Fathers

Nedeľa 23. august: Ľudová hudba Prešovčan

 

Ďalšou NOVINKOU tohtoročného festivalu je bezhotovostný platobný systém NFCtron, ktorý všetkým návštevníkom zaistí príjemnejší zážitok z akcie. Odpadnú starosti s drobnými, získate prehľad o svojej konzumácii priamo v mobile.
✅  Vyhľadajte označenú nabíjaciu zónu pri vstupe do areálu, kde dostanete  prenosný náramok s čipom, s ktorým budete platiť vo všetkých stánkoch na festivale

   Poplatok za čip pri prvom dobití je 1,5 €. Čip funguje podobne ako platobná karta a je nevratný. Zostane vám zostane ako pamiatka na akciu.

   Na čip si v nabíjacej zóne hotovostnou platbou  nabijete ľubovoľnú sumu, kredit na čipe si môžete dobíjať počas festivalu znova a znova.

   Pri prvom nabití čipu dostanete unikátny QR kód k Vašej elektronickej účtenke, kde môžete sledovať všetky  pohyby a zostatok kreditu počas celého festivalu.

   Kredit si môžete kedykoľvek  skontrolovať aj v nabíjacej zóne a vo všetkých predajných stánkoch.

   Otváracia doba nabíjacích miest je od 16.00 do 22.00 hod. 

 

Tešíme sa na Vás už čoskoro!!!

Na stiahnutie

Galéria

Pivovary

Partneri

 

Kontakt

4 SPORT s.r.o.
Jazdecká 1/A (2.poschodie)
080 01 Prešov
Slovenská republika
budova bowlingu
Pracovná doba
Pondelok-Piatok: 9:00 - 17:00
Sobota: ZATVORENÉ
NEDEĽA: ZATVORENÉ
Kontaktné údaje
Kontaktná osoba: Daniela Basalová
0905 451 866
redea@nextra.sk